PayPal Logo

Ziedu piegādes pasūtījums, Apmaksa, Piegāde

  • ar mūsu ziedu interneta veikala palīdzību ziedu piegāde tiek veikta no plkst 8:00 līdz 20:00;
  • ziedu piegādes veikšanai Daugavpils pilsētā mums ir nepieciešamas ap 4h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža.
  • ziedu piegādei Daugavpils rajonā mums nepieciešamas 4-8h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža;
  • lai ziedu piegādi veiktu tās pašas dienas laikā (darba dienās), Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst. 13:00
  • lai ziedu piegādi veiktu brīvdienās vai svētku dienās, Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst. 9:00

Kā pasūtīt ziedu piegādi

   Mūsu ziedu interneta veikals apkalpo klientus BEZ reģistrācijas! Noformēt ziedu piegādi mūsu ziedu interneta veikalā ir ļoti vienkārši un ātri. Ziedu piegādi Jūs variet noformēt atrodoties jebkurā laikā un vietā. Izvēlieties Jums iepatikušos ziedus un dāvanas un ievietojiet tos Jūsu iepirkumu grozā. Kad ziedu un dāvanu izvēle ir pabeigta, ejiet uz savu iepirkuma grozu. Tur Jūs gaidīs klienta anketa. Sākumā, no saraksta izvelieties Jums vēlamo pilsētu vai novadu, uz kuru vēlāties nosūtīt ziedus un turpiniet ar visas tālāk prasītās informācijas aizpildi. Informācijas logi atzīmētie ar sarkanu zvagznīti ir jāaizpilda obligāti. Klienta anketā tiek sniegta bezmaksas iespēja atzīmēt ANONĪMU ziedu piegādi, kas nozīmē, ka ziedu saņēmējs neuzzinās par ziedu piegādes pasūtītāju! Ļoti svarīgi ir pareizi norādīt ziedu saņēmēja telefona numuru, ziedu piegādes adresi, kā arī visu Jums zināmo informāciju (durvju kodu, uzņēmuma nosaukumu u.t.t.). No šīs informācijas ir atkarīgs ziedu piegādes ātrums. Anketas beigās, pirms nospiest pogu "Pasūtīt", lūdzu iepazīstieites ar mūsu ziedu piegādes noteikumiem un atzīmējiet lodziņu, ka piekrītiet ziedu piegādes un apmaksas noteikumiem.

 

Kā apmaksāt ziedu piegādes pasūtījumu

  Pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, automātiski tiks nosūtīts rēķins. Ziedu piegādes rēķinu Jūs variet apmaksāt izmantojot savu interneta banku vai izdrukājiet rēķinu un dodieties uz jebkuro bankas filiāli un apmaksājiet skaidrā naudā. Kā apliecinājumu par Jūsu veikto samaksu, gaidīsim no Jums bankas dokumentu PDF, JPG formātā (vai ekrānbildi) uz mūsu e-pasta adresi. Dokumentā ir jābūt skaidri salasāmam pasūtījuma numuram, mūsu uzņēmuma rekvizītiem, pakalpojuma pilnai summai.

    Kad mēs būsim saņēmuši Jūsu apmaksas apliecinājumu vai pārskaitīto naudu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts Jūsu pasūtījuma statuss. Atcerieties, tikai pēc Jūsu maksājuma apliecinājuma vai naudas pārskaitījuma saņemšanas, mēs uzsāksim pasūtījuma apstradi.

Piegāde

   Ar mūsu ziedu piegādes dienesta palidzību Jūs variet nosūtīt ziedus un dāvanas, saldumus visā Daugavpilī, kā arī tuvākajās pilsetās un visā Daugavpils rajonā (Aglonā, Ilūkstē, Krāslavā un citur). Daugavpilī ziedus piegādājam bezmaksas! Ar visām ziedu piegādes izmaksām variet iepazīties šeit. Gadījumos, ja ziedu saņēmējs nav sastopams norādītajā piegādes adresē, nav sazvanāms pa norādīto telefona numuru, ir izbraucis no pilsētas..., ziedu pasūtījums tiek nodots  viņa tuviniekiem šai adresē, kaimiņiem vai darba kolēģiem. Šajā gadījumā nauda par veikto pasūtījumu netiek atgriezta! Piegādes laiks var mainītes atkarībā no laika apstakļiem un autotransporta tehniskajiem apstakļiem.

Pasūtījuma korekcijas

  Gadījumā, ja Jums ir veicamas kādas izmaiņas pasūtījuma saturā, lūgums veikt jaunu pasūtījumu mūsu interneta veikalā un iepriekšējais pasūtījums tiks automātiski anulēts. Ja Jūs vēlaties mainīt tikai piegādes adresi, apsveikuma tekstu un tamlīdzīgu informāciju, lūgums rakstīt mums uz e-pastu, tajā norādot savu pasūtījuma numuru un jauno informāciju. Par visām izmaiņām ir jāziņo rakstot uz mūsu e-pastu un ne vēlāk kā 48h līdz piegādes datumam. Pretējā gadījumā mēs paturam tiesības veikt ziedu piegādi ar jau zināmo informāciju.

 

Uzmanību! Trauki, vāzes, kas redzami ziedu attēlos nav iekļauti ziedu cenā!


© www.ZiediDaugavpils.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta