PayPal Logo

Ziedu piegādes pasūtījums, Apmaksa, Piegāde - Noteikumi

  • ar mūsu ziedu interneta veikala palīdzību ziedu piegāde tiek veikta no plkst 8:00 līdz 20:00;
  • ziedu piegādes veikšanai Daugavpils pilsētā mums ir nepieciešamas ap 4h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža.
  • ziedu piegādei Daugavpils rajonā mums nepieciešamas 4-8h laika no Jūsu apmaksas apliecināšanas brīža;
  • lai ziedu piegādi veiktu tās pašas dienas laikā (darba dienās), Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst. 13:00
  • lai ziedu piegādi veiktu brīvdienās vai svētku dienās, Jums Jūsu pasūtījuma apmaksa ir jāapliecina līdz plkst. 9:00

Kā pasūtīt ziedu piegādi

   Mūsu ziedu interneta veikals apkalpo klientus BEZ reģistrācijas! Noformēt ziedu piegādi mūsu ziedu interneta veikalā ir ļoti vienkārši un ātri. Ziedu piegādi Jūs variet noformēt atrodoties jebkurā laikā un vietā. Izvēlieties Jums iepatikušos ziedus un dāvanas un ievietojiet tos Jūsu iepirkumu grozā. Kad ziedu un dāvanu izvēle ir pabeigta, ejiet uz savu iepirkuma grozu. Tur Jūs gaidīs klienta anketa. Sākumā, no saraksta izvelieties Jums vēlamo pilsētu vai novadu, uz kuru vēlāties nosūtīt ziedus un turpiniet ar visas tālāk prasītās informācijas aizpildi. Informācijas logi atzīmētie ar sarkanu zvagznīti ir jāaizpilda obligāti. Klienta anketā tiek sniegta bezmaksas iespēja atzīmēt ANONĪMU ziedu piegādi, kas nozīmē, ka ziedu saņēmējs neuzzinās par ziedu piegādes pasūtītāju! Ļoti svarīgi ir pareizi norādīt ziedu saņēmēja telefona numuru, ziedu piegādes adresi, kā arī visu Jums zināmo informāciju (durvju kodu, uzņēmuma nosaukumu u.t.t.). No šīs informācijas ir atkarīgs ziedu piegādes ātrums. Anketas beigās, pirms nospiest pogu "Pasūtīt", lūdzu iepazīstieites ar mūsu ziedu piegādes noteikumiem un atzīmējiet lodziņu, ka piekrītiet ziedu piegādes un apmaksas noteikumiem.

 

Kā apmaksāt ziedu piegādes pasūtījumu

  Pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, automātiski tiks nosūtīts rēķins. Ziedu piegādes rēķinu Jūs variet apmaksāt izmantojot savu interneta banku vai izdrukājiet rēķinu un dodieties uz jebkuro bankas filiāli un apmaksājiet skaidrā naudā. Kā apliecinājumu par Jūsu veikto samaksu, gaidīsim no Jums bankas dokumentu PDF, JPG formātā (vai ekrānbildi) uz mūsu e-pasta adresi. Dokumentā ir jābūt skaidri salasāmam pasūtījuma numuram, mūsu uzņēmuma rekvizītiem, pakalpojuma pilnai summai.

    Kad mēs būsim saņēmuši Jūsu apmaksas apliecinājumu vai pārskaitīto naudu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts Jūsu pasūtījuma statuss. Atcerieties, tikai pēc Jūsu maksājuma apliecinājuma vai naudas pārskaitījuma saņemšanas, mēs uzsāksim pasūtījuma apstradi.

Piegāde

   Ar mūsu ziedu piegādes dienesta palidzību Jūs variet nosūtīt ziedus un dāvanas, saldumus visā Daugavpilī, kā arī tuvākajās pilsetās un visā Daugavpils rajonā (Aglonā, Ilūkstē, Krāslavā un citur). Daugavpilī ziedus piegādājam bezmaksas! Ar visām ziedu piegādes izmaksām variet iepazīties šeit. Gadījumos, ja ziedu saņēmējs nav sastopams norādītajā piegādes adresē, nav sazvanāms pa norādīto telefona numuru, ir izbraucis no pilsētas..., ziedu pasūtījums tiek nodots  viņa tuviniekiem šai adresē, kaimiņiem vai darba kolēģiem. Šajā gadījumā nauda par veikto pasūtījumu netiek atgriezta! Piegādes laiks var mainītes atkarībā no laika apstakļiem un autotransporta tehniskajiem apstakļiem.

Pasūtījuma korekcijas

  Gadījumā, ja Jums ir veicamas kādas izmaiņas pasūtījuma saturā, lūgums veikt jaunu pasūtījumu mūsu interneta veikalā un iepriekšējais pasūtījums tiks automātiski anulēts. Ja Jūs vēlaties mainīt tikai piegādes adresi, apsveikuma tekstu un tamlīdzīgu informāciju, lūgums rakstīt mums uz e-pastu, tajā norādot savu pasūtījuma numuru un jauno informāciju. Par visām izmaiņām ir jāziņo rakstot uz mūsu e-pastu un ne vēlāk kā 48h līdz piegādes datumam. Pretējā gadījumā mēs paturam tiesības veikt ziedu piegādi ar jau zināmo informāciju.

 

Uzmanību! Trauki, vāzes, kas redzami ziedu attēlos nav iekļauti ziedu cenā!

Privātums

 

Ar šo apliecinam, ka informācija un personas datus (pasūtītāja un saņēmēja vārds, uzvārds, tel.nr, piegādes adrese, pasūtītāja e-pasts un IP adrese), ko jūs esat iesniedzis saistībā ar www.ZiediDaugavpils.lv mājas lapas apmeklēšanu un pakalpojumu izmantošanu tiek apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Nolūki, kādiem var tikt izmantoti jūsu personas dati ietver: pakalpojuma sniegšana un grāmatvedība, identifikācija, pakalpojumu uzlabošana, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.

Iesniedzot savus datus, jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot: ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; lai aizsargātu www.ZiediDaugavpils.lv tiesības un īpašumu.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt informāciju par jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

 

Atteikuma tiesības


Saņemot preci, lūdzam pārliecināties par to, vai piegādātās preces atbilst pasūtījumam.
Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības likumā noteiktā termiņā atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējumu atlīdzību.
Garantijas un atteikuma tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā esošos likumus, kā arī pārdotās preces veidu.
Garantijas tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto preci ir iesniedzams Pārdevējam.
Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, ir jāņem vērā, ka atteikuma tiesības nevar tikt realizētas:

  • pēc likumā paredzētā termiņa notecēšanas;
  • attiecībā uz tūlītējam patēriņam domātām precēm.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā prece Pārdevēja adresē, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma veidlapu (lejupielādēt DOCX / PDF) un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.
Samaksāto naudu par atgriezto preci pilnā apmērā Pircējs saņems 30 (trīsdesmit) dienu laikā no rakstveida atteikuma saņemšanas.
Prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas ir 2006. gada 1. augusta MK Noteikumiem Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāma un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”:
Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt: PTAC mājas lapā.
Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām Jūs varat iegūt: Likumi.lv.


© www.ZiediDaugavpils.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta