PayPal Logo

Par mums

   Mēs esam priecīgi Jūs redzēt mūsu ziedu interneta veikalā ZiediDaugavpils.lv.

 

  ZiediDaugavpils.lv nav vienkārši ziedu interneta veikals. Ar mūsu palīdzību Jūs patiešām iepriecināsiet savus mīļotos, tuviniekus, draugus... pat, ja esiet tālu prom no viņiem! Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet ne tikai ziedus. Papildus ziediem vai arī bez tiem piedāvājam piegādāt arī: augļu grozus, saldumus. Šo visu Jūs variet pasūtīt mūsu ziedu piegādes interneta veikalā dažu minūšu laikā atrodoties jebkurā pasaules malā. Mēs piegādāsim sūtījumu Jūsu izvēlētajā laikā. Ziedu piegāde tiek veikta no plkst 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, brīvdienās un svētku dienās. Mūsu kolektīvs ar prieku veiks ziedu piegādi ne tikai Daugavpilī, bet arī kaimiņu pilsētās un rajonos - Aglonā, Ilūkstē, Krāslavā, Līvānos, Preiļos un citur. Ar ziedu piegādes izmaksām Jūs variet iepazīties šeit. Gadījumā, ja Jūs neatrodat sev vēlamo piegādes vietu, droši rakstiet mums, mēs obligāti centīsimies palīdzēt Jums.

 

  Mūsu ziedu piegādes kompānija izmanto tikai pašus svaigākos ziedus un kvalitatīvākos materialus Jūsu pasūtījuma sagatavošani. Tā kā ziedi dabā ir sezonāla prece, tad mēs negarantējam vienmēr pilnīgu preces sakritību ar to preces attēlu, kas redzams mūsu interneta veikalā. Bet Jūs variet būt pilnīgi droši, ka mūsu floristi pieliks visus savus resursus un pat vairāk, lai Jūsu ieguldītie līdzekļi pilnīgi atspēkotu sevi.

 

  Mūsu floristu un kurjeru komanda sastāv no īstiem profesionaļiem ar daudzgadīgu pieredzi. Pret katru no pasūtījumiem viņi izturās ar īpašu uzmanību un rūpēm, lai rezultāts sanāktu pats labākais. Jūsu personas datu informācija, sniegta pasūtījuma noformēšanas brīdī, paliek konfidenciāla!

 

  Esam Jums pateicīgi par Jūsu izrādīto interesi par mūsu ziedu piegādes interneta veikalu. Ja Jums rodas kādi jautājumi, kādas īpašas velmes, piedāvājumi, komentāri lūgums sazināties ar mums elektroniski, rakstot e-pastu. Mēs būsim preicīgi īstenot Jūsu vēlmes un sniegsim atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.

 

© www.ZiediDaugavpils.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta un krimināli sodāma!